Дніпропетровщина готується до зими: область отримає ще 23 блочно-модульні котельні
Уряд виділив на це понад 485 мільйонів гривень. Нові котельні мають змонтувати та запустити до початку опалювального сезону. Наразі в області вже працюють 5 блочно-модульних котелень, ще 9 — підключають.
Також у регіоні продовжують захищати об’єкти критичної інфраструктури, розвивати резервне теплопостачання та готуватися до можливих атак на енергосистему взимку.
Підписатись Instagram
Надіслати новину
Уряд виділив на це понад 485 мільйонів гривень. Нові котельні мають змонтувати та запустити до початку опалювального сезону. Наразі в області вже працюють 5 блочно-модульних котелень, ще 9 — підключають.
Також у регіоні продовжують захищати об’єкти критичної інфраструктури, розвивати резервне теплопостачання та готуватися до можливих атак на енергосистему взимку.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально