Глава МЗС Сибіга заявив, що, відмовившись від прямих переговорів із президентом Володимиром Зеленським, правитель РФ Володимир Путін втратив шанс вийти з провальної війни, і пізніше Росії доведеться погодитися на дипломатичне врегулювання на значно гірших умовах.

“У Росії вже немає безпечних місць, які могли б уникнути далекосяжних санкцій України. Але їхня інтенсивність продовжуватиме зростати. Міжнародний тиск не послабшає. Він лише посилюватиметься. Включно із заморожуванням активів, заборонами на поїздки та неминучою відповідальністю за злочини”

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely