Майже на місяць у центрі Києва обмежать рух: до 15 липня на бульварі Лесі Українки встановлюватимуть дорожнє огородження на розділювальній смузі, — «Київавтодор».
Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely