
У 2024 році вона уклала договір із міськрадою та через підконтрольне підприємство штучно завищила ціни на кондиціонери та каналізацію. Місцевий бюджет втратив 1,1 млн грн.
Їй інкримінують «привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах».
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально