Блогерка Анна Алхім виграла суд і скасувала штраф у 4,8 млн грн за рекламу казино.
Дніпропетровський окружний адмінсуд визнав незаконним рішення держагентства «ПлейСіті», яке наприкінці 2025 року оштрафувало блогерку за рекламу азартних ігор в Instagram.
Крім скасування штрафу, агентство має компенсувати Алхім 16,6 тис. грн судового збору.
У «ПлейСіті» вважали, що реклама порушувала вимоги законодавства. Повний текст рішення суду ще не оприлюднений.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely