No Image

Слабкий тиск у водопровідних мережах деяких районів Києва.

Стосується це Солом’янського, Святошинського, Голосіївського та Подільського районів.
Це повʼязано з аварійним відключенням ДТЕК, через що знеструмлені об’єкти Київводоканалу.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely