
Частину станцій столичної підземки проектували з реальним розрахунком на ядерну атаку, адже метрополітен будували в розпал Холодної війни.
Серед цих станцій:
• «Арсенальна» — одна з найглибших у світі, 105 метрів під землею. Експерти кажуть, що вона здатна витримати вибух удвічі потужніший за Хіросіму.
• «Шулявська» — ~90 метрів під землею, має масивні залізобетонні конструкції та системи герметизації входів, що дозволить захистити людей від зараженого радіацією повітря.
• «Вокзальна» — 42 метри, менш глибока, також має потужні конструкції та системи герметизації.
Попри це,
метро важко назвати придатним для перебування бункером
, адже там немає запасів їжі, автономного водопостачання та систем тривалого виживання.
Written by
admin_dely
Актуально