No Image

Президентка Молдови Мая Санду вперше прокоментувала забруднення Дністра, що виникло внаслідок російського обстрілу території України. 

“В результаті російського удару по українській Новодністровській ГЕС нафта потрапила у річку Дністер, що ставить під загрозу водопостачання Молдови”, – заявила вона.

Влада Молдови, як повідомила Санду, оголосила екологічну тривогу та вживає заходів для захисту населення
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely