
Генеральний директор Nothing Карл Пей, виступаючи на SXSW, заявив, що рано чи пізно у майбутньому всі “додатки зникнуть” з вашого телефону з ШІ.
“Я вірю: весь телефон матиме лише один додаток — і ним буде ОС”, — казав Пей ще приблизно рік тому.
Він вважає: смартфон існуватиме ще п’ять років.
Пей виклав конкретну триетапну структуру переходу від смартфонів, орієнтованих на додатки, до пристроїв, орієнтованих на ШІ-агентів. Перший етап — уже сьогоднішній день: ШІ виконує одноразові команди на кшталт бронювання квитків. Другий — коли система починає розуміти довгострокові наміри користувача. Третій — повністю автономні агенти, які діють без жодних команд.
Більше ITC: Telegram • Facebook • X • YouTube
Written by
admin_dely
Актуально