Ірпінь. Ранок 25 лютого 2022 року — вибухи, які почула вся Ірпінська, Бучанська, Гостомельська громада.

Чотири роки тому цього дня українські Сили оборони прийняли стратегічне рішення – підірвати мостову переправу через річку Ірпінь у Романівці.

Цей міст армія рф планувала використати, щоб вийти на пряму трасу до столиці України.

Зруйновані бетонні конструкції мосту вже за тиждень стануть єдиним шляхом порятунку для тисяч мешканців Ірпеня і сусідніх громад.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely