Опалювальний сезон у Дніпрі – всьо
Відповідне розпорядження 21 березня підписали у мерії.
Платіжки тепер стануть трохи меншими, але і тепла у оселях поменшає. Принаймні у тих, у кого опалення працювало в цьому сезоні
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely