Технології

Користувач Reddit отримав від Amazon замість відеокарти GIGABYTE RTX 5090 за $32…

BY admin_dely

Користувач Reddit отримав від Amazon замість відеокарти GIGABYTE RTX 5090 за $3260 кілограм прального порошку за $2.
Попри очевидні ознаки шахрайства та відео розпакування, яке демонструвало ознаки пошкодження упаковки відеокарти, на Amazon відмовились повертати кошти.
Спочатку у компанії запевняли, що вирішать проблему до 18-19 березня, а потім перенесли терміни на 25 березня. Після того, як покупець пригрозив судом, з Amazon надіслали електронного листа, у якому переконували, що відправили саме те, що замовляв користувач і відмовились повертати кошти.
За кілька днів до цього таким самим чином був обманутий інший покупець, який так само отримав пральний порошок замість відеокарти.
З огляду на політику представників Amazon, певно тепер ситуацію дійсно доведеться вирішувати через суд.
Більше ITC: Telegram • Facebook • X • YouTube

admin_dely

Written by

admin_dely