No Image

Колишній начальник одного з районних ТЦК на Київщини забирав авто у підприємців нібито для армії

Власне, екс-посадовець без законних підстав та документів забрав 8 автомобілів у двох підприємств, які займаються вантажними перевезеннями.
Згодом за його вказівкою було оформлені акти приймання-передачі заднім числом нібито до військових частин.
Насправді ж цей транспорт до підрозділів не потрапив.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely