
У 2024–2025 роках лікарня «на папері» надавала допомогу десяткам пацієнтів, яких насправді не було. За ці «послуги» лікарня отримала від держави майже 500 тисяч гривень.
Чоловіку повідомили про підозру у шахрайстві. Гроші вже повернули до бюджету.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально