Місія Artemis II нарешті вивела людей за межі навколоземної орбіти вперше з 1972 року, подарувавши нам приголомшливі знімки Землі з відстані 170 тисяч кілометрів. Екіпаж корабля Orion уже встиг помилуватися полярним сяйвом на обох полюсах одночасно та розібратися з дрібними космічними негараздами, як-от примхливий туалет та збої в роботі планшетів.
Схоже, навіть на шляху до Місяця не втекти від земних проблем із технікою, але панорамний вигляд на всю планету відразу точно вартий того, щоб потерпіти незручності. Тепер чекаємо на 6 квітня, коли астронавти покажуть нам зворотний бік Місяця.
Більше ITC: Telegram • Facebook • X • YouTube

admin_dely

Written by

admin_dely