У Дніпрі на мосту по вулиці Чорних Запорожців чоловік хотів вчинити самогубство. Його за руку тримала небайдужа жінка, яка не дала йому стрибнути та викликала поліцію.
Патрульні приїхали на місце, заспокоїли чоловіка і відвели у безпечне місце. Потім зв’язалися з рідними та викликали швидку. Чоловіка ушпиталили.
Дякуємо жінці та поліцейським, які врятували життя
Підписатись Instagram
Надіслати новину
Патрульні приїхали на місце, заспокоїли чоловіка і відвели у безпечне місце. Потім зв’язалися з рідними та викликали швидку. Чоловіка ушпиталили.
Дякуємо жінці та поліцейським, які врятували життя
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально