
На запитання журналіста про те, чи не передбачав він своєї поразки, угорський премʼєр відповів, що був впевнений у перемозі своєї партії.
“Якби я це побачив, я б не вів таку кампанію. Я також думав, що ми переможемо… Ця поразка дуже болісна, бо всі віддали все, що могли”, – сказав він.
Очільник угорського уряду також заявив, що “політична ера в Угорщині закінчилася”, але дав зрозуміти, що не піде з посади лідера партії
Written by
admin_dely
Актуально