Кулеба заявив, що Київ повільно готується до опалювального сезону.

“Темпи Києва у підготовці до опалювального сезону не відповідають ані рівню загроз, ані обсягу державного фінансування. Наступна зима – не “колись потім”. До неї залишилося сім місяців”

– зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Він наголошує, що місто має негайно перейти до укладення контрактів, визначення підрядників, підготовки майданчиків, підключення до мереж та запуску резервної генерації

admin_dely

Written by

admin_dely