
33-річний містянин отримував завдання через Telegram, підпалював обладнання, яке відповідає за безпеку руху поїздів, та надсилав відеозвіти «куратору».
Загалом він здійснив чотири підпали, зокрема повторно палив уже відновлені шафи.
Чоловіка затримали у травні 2025 року. У суді він визнав провину. Окрім 15 років ув’язнення, суд призначив конфіскацію майна.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально