Українці тепер будуть місяцями «пробиватися» до потрібного лікаря: з 20 травня отримати направлення до вузькопрофільного спеціаліста «по телефону» або через медсестру стане неможливо
Українцям доведеться записатися на прийом до сімейного лікаря, прийти у призначений час і лише тоді отримати направлення. Без направлень — тільки ургентне звернення та госпіталізація.
ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
Written by
admin_dely
Актуально