В Україні зареєстрували петицію, яка пропонує змінити підхід до оподаткування електромобілів. Замість фіксованих до 4000 грн на місяць, озвучених у Верховній Раді, хочуть запровадити більш справедливий підхід.
Поки депутати шукають спосіб наповнити Дорожній фонд, який зараз оминають власники авто без ДВЗ, водії нагадують про свою екологічну місію та право платити лише за фактично використані кілометри. Схоже, дискусія про те, як змусити електрокари “скинутися” на ремонт доріг, лише набирає обертів, і тепер головне питання — чи навчиться держава рахувати пробіг так само вправно, як вона вміє генерувати нові платіжки.
Більше ITC: Telegram • Facebook • X • YouTube

admin_dely

Written by

admin_dely