У центрі Дніпра незаконно будували багатоповерхівку. У міськраді заявили, що забудовник мав дозвіл лише на зведення підземного паркінгу, але фактично будівництво вийшло далеко за межі цього.
Дозволів на зведення багатоповерхового будинку та необхідних містобудівних документів не було.
Також територія входить до історичного ареалу, де є обмеження по висоті забудови та потрібні погодження Мінкульту — їх не видавали.
У міськраді повідомили, що звернулися до правоохоронців — відкрито кримінальне провадження. Ситуацію перевіряють.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely