
Власник Apple Watch ‘Southern_Chest_9084’ стверджує на Reddit, що у вересні минулого року отримав опік зап’ястя від смартгодинника Apple Watch.
Працівники служби підтримки Apple вже півроку ігнорують його звернення, вводять в оману та не вживають жодних реальних заходів.
Дійшло до того, что постраждалий вже збирається подавати до суду на компанію.
Більше ITC: Telegram • Facebook • X • YouTube
Працівники служби підтримки Apple вже півроку ігнорують його звернення, вводять в оману та не вживають жодних реальних заходів.
Дійшло до того, что постраждалий вже збирається подавати до суду на компанію.
Більше ITC: Telegram • Facebook • X • YouTube
Written by
admin_dely
Актуально